Zobacz również

Marketing medyczny - Agencja Interaktywna Argonium

Adres:

Goździkowa 14A
35-604 Rembertów

Tel:

660722441

Adres strony:

https://www.argonium.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
18
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Agencja interaktywna specjalizująca się w pharmamerketingu zajmuje się profesjonalnym medycznym marketingiem. Od 2005 roku świadczy skuteczne usługi dla klientów z branży medycznej. Stała oraz kompleksowa współpraca sprawia, że współpraca z klientami jest wieloletnia. Jeżeli  prowadzisz klinikę stomatologii lub inną placówkę medyczną to Agencja marketingowa pharmamarketing Argonium jest agencją jaką potrzebujesz aby skutecznie reklamować Twoją działalność. Specjalizacja w marketingu medycznym jest ogromnym atutem. Firma zajmuje się również budową dedykowanych profesjonalnych stron www dla gabinetów szczególną specjalizacją są placówki medycyny estetycznej oraz klinik stomatologicznych, bezpiecznym oraz skutecznym pozycjonowaniem internetowych stron w wyszukiwarce google, a także przede wszystkim marketingiem medycznym. Najważniejszą zaletą oferowanych usług jest kompleksowość usługi, terminowość oraz pełne zaangażowanie.

Dlaczego marketing medyczny jest szczególnie ważny? Odpowiedz jest banalna - zadowoleni pacjenci najczęściej nie umieszczają w internecie dobrych opinii ponieważ są zadowoleni z usługi/zabiegu jeżeli jest on zgodny z ich wyobrażeniami, a często na końcowy efekt zabiegu trzeba czekać kilka dni lub tygodni. Działania marketingowe to nie dodawanie linków w katalogach, ale również ulepszanie strony www, działań w socialmedia oraz opracowywanie polityki zachęcających pacjentów do dodawania się pozytywnymi wypowiedzi które są prawdziwe.

Sprawdź inne wizytówki Agencja interaktywna z 16 letnim stażem - Argonium.pl :

  

Nawiązując współpracę z Agencja pharmamarketing Argonium.pl otrzymujesz ogromne doświadczenie pracowników w branży medycznej oraz marketingu w internecie.

Agencja interaktywna Argonium oferuje usługi w zakresie SEO oraz marketingu treści Agencja Interaktywna funkcjonuje w branży od ponad 14 lat i w tym czasie zdążyła wypromować dziesiątki podmiotów. Idee tworzy w oparciu o pełen profesjonalizm oraz najskuteczniejsze i bezpieczne metody. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowania Usługobiorców, agencja do każdej realizacji odnosi się w sposób indywidualny. Na zespół składa się kadra ekspertów z odmiennych dziedzin, w związku z czym każdy decydujący się na usługi agencji zyskuje pewność , że przekazuje swój interes w dobre ręce. 

Kiedy warto mieć  umowę SLA na serwis online 

Siedziba Agencji Interaktywnej Argonium zlokalizowana jest w mieście Rzeszów, niemniej jednak propozycja firmy celuje do kontrahentów z całej Polski . Działania Agencji Interaktywnej są bardzo skuteczne nie tylko ze względu na obszerną kwalifikacje oraz zasobne, zdobywane przez lata doświadczenie, ale także poprzez działalności stosownie do zaleceń Google. Argonium oferuje swoje usługi zarówno dla małych przedsiębiorstw, średnich, jak i dużych.

Oceń klinikę
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (1)
Anna
5/5
2022-08-16 09:08:18
Profesjonalne podejście do klienta ze strony Argonium. Projekt zrealizowany został terminowo.

Opinie pacjentów

Brak poszanowania czasu klienta. W ostatniej chwili zmien...
~
Polecam lekarza Jan Świercz z Klinika Flebologii Warszaw...
Krzysztof
Polecam lekarza Michał Kozub z Onkomedica. To bardzo dobr...
Karolina
Profesjonalne podejście do klienta ze strony Argonium. Pr...
Anna
Profesjonalny personel, sprzęt nowoczesny, klinika na wys...
Łucja
Polecam klinikę, lekarze są doświadczeni, a efekty widoczne.
Aleksandra
Jestem zadowolona z efektu mojego zabiegu.
~Werka
Ciekawy artykuł, można się wiele dowiedzieć.
~Monika
Warto stosować się do takich zaleceń, jeżeli chodzi o zab...
Grażyna

Zobacz również

Agencja interaktywna  z siedzibą w Rzeszowie, f...
IMESO AESTHETIC GROUP jest przede wszystkim lidere...
Centrum Chirurgii Naczyniowej DopplerInstytut skup...
Klinika Medycyny Estetycznej Panek Clinic to miejs...
Ambasada Urody jest siecią warszawskich klinik of...
FabSkin to zlokalizowana na warszawskim Bemowie Kl...