Zobacz również

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów - konsultacje dermatologiczne

Adres:

Arkuszowa 73
01-934 Bielany

Tel:

+48503913935

Adres strony:

https://www.onkomedica.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 4
Miejsce
w Rankingu:
6
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 9:00 - 14:00 Zamknięte

Opis przychodni

Kadra specjalistów zatrudniona w Onkomedica Warszawa zapewnia chorym z diagnozą choroby nowotworowej opiekę na najwyższym poziomie, którą pacjent odnajdzie w każdym momencie. W Onkomedica istnieje wariant przeprowadzenia diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich terapia tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Centrum Terapii Nowotworów oferuje także dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze.

Odwiedź powiązane wpisy Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica:


Centrum Terapii Nowotworów to placówka, która powstała w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z przypuszczniem choroby onkologicznej lub rozpoznaniem nowotworu kompleksową opiekę. W placówce pracuje zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych lekarzy wraz z personelem medycznym, których fundamentalnym zadaniem jest dbałość i spokój oraz komfort chorego, dla którego konsultacja dermatologiczna może być niepokojącym przeżyciem, w którym wymaga wspracia i empatii. W centrum Onkomedica profesjonalna kadra specjalistów stawia na zaufanie, dzięki czemu w krótkim czasie może ustalić diagnozę i przystąpić do odpowiedniej terapii. Badania profilaktyczne są niesłuchanie znaczące, jeżeli choroba nowotworowa zostanie wykryta we wczesnym stadium, jest duża szansa na jego efektywne wyleczenie.


W Centrum Terapii Nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych centrach onkologicznych w województwie mazowieckim i jego pobliżu. Oferowany jest również wariant diagnostyki oraz podjęcia leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został zbudowany ze szczególną starannością, tak aby wszyscy pacjenci uzyskali tutaj wszechstronne wsparcie w sytuacji zdiagnozowania nowotworu. Pacjenci w ośrodku mają do dyspozycji lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach onkologii. Lekarze specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom poczucie bezpieczeństwa.

Oceń klinikę
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (4)
Renata Rybicka
5/5
2023-09-08 09:06:41
Konsultacje dermatologiczne w Onkomedica są kompleksowe i rzetelne. Polecam to miejsce.
Karolina
5/5
2023-01-02 14:50:00
Polecam lekarza Michał Kozub z Onkomedica. To bardzo dobry i doświadczony specjalista, duża wyrozumiałość dla pacjenta i bardzo dobra opieka na nim. Centum Onkologii Warszawa - Onkomedica oferuje profesjonalne usługi leczenia onkologicznego, polecam to miejsce.
Konsultacja dermatologiczna Onkomedica
5/5
2022-07-04 10:17:22
Usuwanie znamion o charakterze barwnikowym jest skutecznym sposobem na zapobieganie rozwijania się w nich zmian o charakterze nowotworowym. Jeżeli na naszym ciele pojawią się niepokojące zmiany skórne, jak najszybciej warto zgłosić się do lekarza specjalisty, który oceni czy znamię można usunąć i jaka metoda będzie do tego najbardziej odpowiednia. Znamiona na skórze mogą być wrodzone lub nabyte, jednakże jeżeli zauważymy, że zmianie ulega ich kształt lub kolor jest to dla nas poważny sygnał, aby udać się do lekarza. Jeżeli znamię jest większe niż 5 mm i staje się wypukłe, swędzi lub piecze, konieczne będzie jego usunięcie chirurgiczne z przeprowadzeniem badania histopatologicznego. Usuwanie zmian skórnych powinno być przede wszystkim podyktowane kwestiami zdrowotnymi, a dopiero później estetycznymi. Oczywiście usunięcie znamion skórnych musi być poprzedzone konsultacją dermatologiczną i zakończone badaniem histopatologicznym. Usuwanie podejrzanych znamion skórnych ma szczególne znaczenie w zapobieganiu powstawania chorób nowotworowych, m.in. czerniaka skóry.
Natala
5/5
2022-04-01 12:00:51
Polecam, sprawnie przeprowadzone konsultacje i zamierzonym efektem w postaci dobrze dobranej terapii.

Opinie pacjentów

Jako stomatolog, doceniam produkty, które spełniają moje ...
Patrycja Mżygłód
Konsultacje dermatologiczne w Onkomedica są kompleksowe i...
Renata Rybicka
Bardzo profesjonalni i kompetentni. Polecam.
~Gaba
Wypróbowałam żel Aftident w celu złagodzenia bólu związan...
Julka A.
Brak poszanowania czasu klienta. W ostatniej chwili zmien...
~
Polecam lekarza Jan Świercz z Klinika Flebologii Warszaw...
Krzysztof
Polecam lekarza Michał Kozub z Onkomedica. To bardzo dobr...
Karolina
Profesjonalne podejście do klienta ze strony Argonium. Pr...
Anna
Profesjonalny personel, sprzęt nowoczesny, klinika na wys...
Łucja
Polecam klinikę, lekarze są doświadczeni, a efekty widoczne.
Aleksandra

Zobacz również

Beauty4Ever to nowoczesny gabinet kosmetyczny, kt...
Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem to nowocze...
Klinika Miracki to profesjonalna, a jednocześnie ...
Estetica Nova jest stworzoną przez dr Ewę Rybick...
Dermapure jest kliniką medycyny estetycznej, kt&o...
Szukasz dobrej kliniki Flebologii, która posiada ...