Zobacz również

IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal

Adres:

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Piaseczno

Tel:

730896990

Adres strony:

https://www.imeso.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 4
Miejsce
w Rankingu:
6
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 9:00 - 15:00 Zamknięte

Opis przychodni

IMESO AESTHETIC GROUP jest przede wszystkim liderem w dystrybucji wysokiej jakości, innowacyjnych urządzeń i produktów branży medycyny i dermatologii estetycznej. Łączą one w sobie nowoczesne technologie z dużą funkcjonalnością i jednocześnie bezpieczeństwem zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Skierowane są one do wszystkich specjalistów, którzy chcą wyposażyć swoje gabinety i kliniki w profesjonalny sprzęt najwyższej klasy. Oferowane urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty takie jak GMP, DFA czy CE, które potwierdzają ich światową jakość.

W ramach marki działa także serwis iMeso.pl, który stanowi sklep internetowy oraz jednocześnie źródło informacji na temat rynku medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Jako sklep internetowy, iMeso.pl oferuje specjalistyczne, wysokiej jakości preparaty, które znajdą zastosowanie w zabiegach estetycznych oraz profesjonalny sprzęt medyczny, przeznaczony do przeprowadzania tychże zabiegów. Asortyment portalu skierowany jest do specjalistów i osób związanych na co dzień z branżą.
Wśród oferowanych produktów są dostępne chociażby specjalne preparaty takie jak usieciowany kwas hialuronowy czy kaniula. Pomogą one przywrócić skórze właściwe nawilżenie i tym samym ją uelastycznić oraz wygładzić występujące na niej drobne zmarszczki: popularne kurze łapki czy zmarszczki śmiechowe. Oferta sklepu iMeso.pl obejmuje też różnego rodzaju urządzenia medyczne i akcesoria do nich. Specjaliści medycyny estetycznej mogą więc zakupić w nim między innymi medyczne urządzenia chłodzące, urządzenia do terapii falą uderzeniową czy urządzenie do wykonywania innowacyjnych zabiegów kriolipolizy. Dostępne są również akcesoria: węże zabiegowe, maty przeciwodmrożeniowe i adaptery laserowe.

Drugą ważną funkcją, jaką pełni portal iMeso.pl jest dostarczanie informacji na temat działania branży medycyny estetycznej. Na jego łamach publikowane są więc praktyczne porady dla pacjentów i lekarzy, informacje dotyczące najnowszych zabiegów i rozmaite ciekawostki. Celem postawionym sobie przez serwis jest budowanie świadomości w zakresie możliwości dawanych przez współczesną medycynę estetyczną. Informuje więc o innowacyjnych technologiach, przedstawiając jednocześnie standardy, jakie powinny być przestrzegane w każdym gabinecie i klinice. Śledzi również wydarzenia branżowe, takie jak międzynarodowe kongresy i zjazdy. By urozmaicić prezentowane treści, publikuje filmy z przeprowadzanych zabiegów i rozmowy ze specjalistami z całego świata. Skierowany jest więc nie tylko do czynnych zawodowo lekarzy, ale i wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Ofertą sklepu iMeso.pl powinni więc zainteresować się wszyscy lekarze medycyny estetycznej, którzy chcą podnieść jakość oferowanych przez siebie usług oraz wyposażyć swoje gabinety w najnowocześniejszy, ale jednocześnie bezpieczny sprzęt.

Oceń klinikę
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (5)
Mark
5/5
2020-10-09 11:07:46
Firma oferuje w pełni profesjonalne wyposażenie zaplecza dla każdego gabinetu wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Patrycja
5/5
2020-04-03 15:44:47
Serwis, obsługa klienta, sprzedaż - wszystko profesjonalnie. Polecam.
Klient
5/5
2020-03-17 09:56:57
Imeso to dystrybutor najwyższej klasy sprzętu oraz produktów wspierających medycynę estetyczną. To także świetna współpraca objęta stałym kontaktem oraz dbałością o klientów. Polecam bo naprawdę warto.
Paulina
5/5
2020-03-02 14:45:06
W nowym gabinecie do którego uczęszczam używają produktów tej firmy. Są naprawdę ok.
Zuza
2020-02-18 15:52:19
Uzupełniacze od Imeso na które się zdecydowałam dają kapitalne efekty.

Opinie pacjentów

Jako stomatolog, doceniam produkty, które spełniają moje ...
Patrycja Mżygłód
Konsultacje dermatologiczne w Onkomedica są kompleksowe i...
Renata Rybicka
Bardzo profesjonalni i kompetentni. Polecam.
~Gaba
Wypróbowałam żel Aftident w celu złagodzenia bólu związan...
Julka A.
Brak poszanowania czasu klienta. W ostatniej chwili zmien...
~
Polecam lekarza Jan Świercz z Klinika Flebologii Warszaw...
Krzysztof
Polecam lekarza Michał Kozub z Onkomedica. To bardzo dobr...
Karolina
Profesjonalne podejście do klienta ze strony Argonium. Pr...
Anna
Profesjonalny personel, sprzęt nowoczesny, klinika na wys...
Łucja
Polecam klinikę, lekarze są doświadczeni, a efekty widoczne.
Aleksandra

Zobacz również

Żel AFTIDENT® jest stosowany w razie pojawienia ...
ZFill Refresh 2 opracowany przez Zimmer MedizinSys...
GLUXODENT® - Niezawodny w Stomatologii. GLUXODENT...
ZFill contour ² to produkt rekomendowany do zabie...
Ars Estetica jest kliniką medycyny estetycznej i ...
SkinClinic to klinika medycyny estetycznej zlokali...