Zobacz również

IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal

Adres:

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Piaseczno

Tel:

730896990

Adres strony:

https://www.imeso.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 4
Miejsce
w Rankingu:
6
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 9:00 - 15:00 Zamknięte

Opis przychodni

IMESO AESTHETIC GROUP jest przede wszystkim liderem w dystrybucji wysokiej jakości, innowacyjnych urządzeń i produktów branży medycyny i dermatologii estetycznej. Łączą one w sobie nowoczesne technologie z dużą funkcjonalnością i jednocześnie bezpieczeństwem zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Skierowane są one do wszystkich specjalistów, którzy chcą wyposażyć swoje gabinety i kliniki w profesjonalny sprzęt najwyższej klasy. Oferowane urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty takie jak GMP, DFA czy CE, które potwierdzają ich światową jakość.

W ramach marki działa także serwis iMeso.pl, który stanowi sklep internetowy oraz jednocześnie źródło informacji na temat rynku medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Jako sklep internetowy, iMeso.pl oferuje specjalistyczne, wysokiej jakości preparaty, które znajdą zastosowanie w zabiegach estetycznych oraz profesjonalny sprzęt medyczny, przeznaczony do przeprowadzania tychże zabiegów. Asortyment portalu skierowany jest do specjalistów i osób związanych na co dzień z branżą.
Wśród oferowanych produktów są dostępne chociażby specjalne preparaty takie jak usieciowany kwas hialuronowy czy kaniula. Pomogą one przywrócić skórze właściwe nawilżenie i tym samym ją uelastycznić oraz wygładzić występujące na niej drobne zmarszczki: popularne kurze łapki czy zmarszczki śmiechowe. Oferta sklepu iMeso.pl obejmuje też różnego rodzaju urządzenia medyczne i akcesoria do nich. Specjaliści medycyny estetycznej mogą więc zakupić w nim między innymi medyczne urządzenia chłodzące, urządzenia do terapii falą uderzeniową czy urządzenie do wykonywania innowacyjnych zabiegów kriolipolizy. Dostępne są również akcesoria: węże zabiegowe, maty przeciwodmrożeniowe i adaptery laserowe.

Drugą ważną funkcją, jaką pełni portal iMeso.pl jest dostarczanie informacji na temat działania branży medycyny estetycznej. Na jego łamach publikowane są więc praktyczne porady dla pacjentów i lekarzy, informacje dotyczące najnowszych zabiegów i rozmaite ciekawostki. Celem postawionym sobie przez serwis jest budowanie świadomości w zakresie możliwości dawanych przez współczesną medycynę estetyczną. Informuje więc o innowacyjnych technologiach, przedstawiając jednocześnie standardy, jakie powinny być przestrzegane w każdym gabinecie i klinice. Śledzi również wydarzenia branżowe, takie jak międzynarodowe kongresy i zjazdy. By urozmaicić prezentowane treści, publikuje filmy z przeprowadzanych zabiegów i rozmowy ze specjalistami z całego świata. Skierowany jest więc nie tylko do czynnych zawodowo lekarzy, ale i wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Ofertą sklepu iMeso.pl powinni więc zainteresować się wszyscy lekarze medycyny estetycznej, którzy chcą podnieść jakość oferowanych przez siebie usług oraz wyposażyć swoje gabinety w najnowocześniejszy, ale jednocześnie bezpieczny sprzęt.

Oceń klinikę
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (5)
Mark
5/5
2020-10-09 11:07:46
Firma oferuje w pełni profesjonalne wyposażenie zaplecza dla każdego gabinetu wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Patrycja
5/5
2020-04-03 15:44:47
Serwis, obsługa klienta, sprzedaż - wszystko profesjonalnie. Polecam.
Klient
5/5
2020-03-17 09:56:57
Imeso to dystrybutor najwyższej klasy sprzętu oraz produktów wspierających medycynę estetyczną. To także świetna współpraca objęta stałym kontaktem oraz dbałością o klientów. Polecam bo naprawdę warto.
Paulina
5/5
2020-03-02 14:45:06
W nowym gabinecie do którego uczęszczam używają produktów tej firmy. Są naprawdę ok.
Zuza
2020-02-18 15:52:19
Uzupełniacze od Imeso na które się zdecydowałam dają kapitalne efekty.

Opinie pacjentów

Profesjonalne podejście do klienta ze strony Argonium. Pr...
Anna
Profesjonalny personel, sprzęt nowoczesny, klinika na wys...
Łucja
Polecam klinikę, lekarze są doświadczeni, a efekty widoczne.
Aleksandra
Jestem zadowolona z efektu mojego zabiegu.
~Werka
Ciekawy artykuł, można się wiele dowiedzieć.
~Monika
Warto stosować się do takich zaleceń, jeżeli chodzi o zab...
Grażyna
Ja moje usuwanie włosków laserem też zaczęłam jesienią, p...
Wiktoria
Zabieg wymodelował mi twarz, polecam.
Olka
Zainteresował mnie ten zabieg.
Kamila
Super, korzystałam i jestem zadowolona z efektu.
Nadia

Zobacz również

ZFill Refresh 2 opracowany przez Zimmer MedizinSys...
ZFill contour ² to produkt rekomendowany do zabie...
Klinika Medycyny Estetycznej Panek Clinic to miejs...
Estetica Nova jest stworzoną przez dr Ewę Rybick...
La Guèl Clinic & SPA to zlokalizowana p...
Happy Clinic to klinika medycyny estetycznej, któ...