Zobacz również

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - efekty

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - efekty

Wygląd ust jest często powodem kompleksów u kobiet. Zazwyczaj usta są zbyt małe, wąskie lub asymetryczne, co dalekie jest od przyjętego współcześnie kanonu piękna. Wiele kobiet potrafi akceptować swoje usta takimi jakie są, nawet jeśli daleko im do ideału. Medycyna estetyczna oferuje jednak możliwość zmiany tego, co nie do końca nam się w sobie podoba. Pełne, zmysłowe i naturalnie wyglądające usta można osiągnąć, decydując się na zabieg kwasem hialuronowym.

 

Kwas hialuronowy - przyjaciel pięknych ust

Kwas hialuronowy to najpopularniejsza metoda na powiększenie i modelowanie ust. Prawie każda klinika medycyny estetycznej posiada go w swojej ofercie. Zabieg pozwala wielu kobietom uzyskać wymarzony wygląd ust. Powiększenie ust jest widoczne, jednak na tyle subtelne, że nie wyglądają one karykaturalnie.
Warto jednak zawsze wybierać sprawdzoną klinikę i doświadczonego specjalistę, który dobierze odpowiedni i sprawdzony wieloletnim doświadczeniem i badaniami klinicznymi preparat oraz przeprowadzi zabieg w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu, dlatego po podaniu jest dobrze tolerowany i bardzo rzadko wyzwala reakcje alergiczne, pod warunkiem, że pochodzi z bezpiecznego źródła i jest preparatem z udokumentowaną historią na rynkach europejskich i światowych.
Należy pamiętać, że bogata oferta kwasów hialuronowych na rynku polskim jest myląca, tylko niektóre z nich spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, dlatego tak często słyszy się o powikłaniach po podaniu kwasu hialuronowego. Miejmy nadzieję, że harmonizacja prawa unijnego na rynku beauty wyeliminuje produkty niskiej jakości http://kwas-hialuronowy.net.pl/

 

Jak wygląda zabieg i jakie daje efekty?

Zabieg kwasem hialuronowym trwa zazwyczaj nie dłużej niż 30 minut. Preparat jest podawany w okolice ust, zwykle po nałożeniu znieczulenia miejscowego, dzięki czemu zabieg jest bardziej komfortowy.
Najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego zawierają w strzykawce dodatek środka znieczulającego „ jak u dentysty”, co istotnie poprawia jakość zabiegu i komfort pacjenta. Najnowsze preparaty do ust i wolumetrii są wzbogacone już nie tylko lidokainą, ale unikalną w tym zastosowaniu mepiwakainą, której obecność dramatycznie przekłada się na jeszcze większe bezpieczeństwo zabiegu. Kwas hialuronowy, jako taki, nie tylko wypełnia tkanki, ale również poprawia ich sprężystość, wspomagając produkcję kolagenu i elastyny. Efekty utrzymują się do ok roku, co jest bardzo indywidualne. Po tym okresie albo już wcześniej, można powtórzyć zabieg.
Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk i siniaczki. Gojenie trwa do kilku dni i nie wymaga rezygnacji z codziennej aktywności.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (6)
Kinga
5/5
2021-01-15 09:00:53
Dwukrotnie poddałam się temu zabiegowi, polecam serdecznie każdej kobiecie.
Sylwia
5/5
2021-01-12 08:50:24
Polecam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym.
Maria
5/5
2021-01-07 14:05:15
Modelowanie ust kwasem hialuronowym to świetny zabieg, dodatkowo bezbolesny.
Aneta
5/5
2020-10-16 11:40:24
Lubię raz na jakiś czas zrobić drobną korektę ust. Dobrze że są takie preparaty bo nie muszę zbyt często powtarzać tych zabiegów.
Karolina
5/5
2020-09-23 11:51:14
Moje usta po tym zabiegu wyglądają obłędnie. Już nie mam zaniku górnej wargi. Zabieg wykonywałam właśnie u dr Parda.
Andżelika
5/5
2020-09-21 13:17:30
Zabieg trwał u mnie krótko i bezboleśnie. Daje świetny efekt w zależności od indywidualnych oczekiwań.

Na bóle nóg uskarżają się nie tylko osoby, kt...
Zastanawiałaś się, jaki prezent sprawić sobie ...
Ciąża to czas dużych zmian w życiu kobiety, za...
Afty w jamie ustnej to bolesne owrzodzenia, które...
Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego https:...
Zastanawiasz się, w której klinice medycyny este...