Zobacz również

Zabiegi estetyczne w najlepszych placówkach

Zabiegi estetyczne w najlepszych placówkach

Zastanawiasz się, w której klinice medycyny estetycznej osiągniesz niezwykle estetyczny i naturalny efekt końcowy, a zarazem będziesz mieć pewność, że wykwalifikowani lekarze zadbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo? Szukaj placówek, które są odznaczone tytułem #StosujeLegalneProdukty — jest to akcja, która została zorganizowana przez Instytut Anti Aging. Celem wspomnianej akcji było wyróżnienie i swoiste docenienie gabinetów medycyny estetycznej, które stosują wyłącznie oryginalne, a co za tym idzie legalne produkty, np. kwas hiauloronowy najwyższej jakości.

Przyjmuję bezpiecznie
Również Dr Parda w swojej klinice w okolicach Warszawy zyskała wspomniany certyfikat, co oznacza, że we wszystkich zabiegach wykonywanych na terenie placówki wykorzystywane były i są produkty zarejestrowane do stosowania na rynku polskim. Zabiegi w gabinecie, który do pracy wykorzystuje legalne produkty są nadzwyczaj bezpiecznie — do minimum zminimalizowane jest ryzyko powstania powikłań, a także wystąpienia reakcji alergicznej.

Standard na najwyższym poziomie
W klinice medycyny estetycznej Dr Parda  zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy o bogatym doświadczeniu, którzy przyjmują swoich pacjentów w nowoczesnych, a zarazem sterylnych pomieszczeniach o niebanalnym wykończeniu. Zabiegi odbywają się z wykorzystaniem preparatów z legalnych źródeł oraz atestowanego sprzętu.

Na początku wizyty lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, następuje decyzja o przebiegu i efektach zabiegu, po czym jest on sprawnie przeprowadzany. Klinika Dr Pardy uczestniczy w programie „Przyjmuję Bezpiecznie”, co oznacza, że aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo pacjentów, którzy zdecydowali się na zabiegi z bogatej oferty, w której można znaleźć m.in. innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem laserów czy modernistyczną technologią plazmy, w gabinecie przestrzegane są wszelkie zasady sanitarno-epidemiologiczne. Co więcej, Dr Parda wprowadziła wideokonsultacje, na których wraz ze swoimi pacjentami może planować kompleksową terapię skóry.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (8)
Ilona
5/5
2021-02-23 12:50:34
Świetna akcja, zdecydowanie popieram.
Marta
5/5
2021-02-17 14:21:35
Wybierając klinikę medycyny estetycznej warto kierować się opiniami innych osób.
Ela
5/5
2021-01-18 10:18:13
Miałam kilka zabiegów medycyny estetycznej w jednej z najpopularniejszych klinik w Warszawie, dlatego zgadzam się, że powinno wybierać się najlepsze kliniki.
Izabela
5/5
2021-01-15 08:22:54
Serdecznie polecam klinikę Dr.Pardy.
Kasia
5/5
2021-01-13 09:53:20
Akcja ze stosowaniem legalnych produktów w medycynie estetycznej jest świetnym pomysłem.
Ada
5/5
2021-01-12 08:22:33
Zgadzam się z powyższą publikacją.
Halina
5/5
2021-01-08 14:16:53
Klinika Doktor Pardy to jedna z lepszych klinik w pobliżu Warszawy.
Wiola
5/5
2021-01-07 14:28:22
Warto wybrać polecaną i profesjonalną klinikę w celu wykonania zabiegu.

Zobacz również

Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Zastanawiałaś się, jaki prezent sprawić sobie ...
Zastanawiasz się, w której klinice medycyny este...
Dolina łez jest zmorą wielu osób, ponieważ zna...
Blizny po trądziku występują bardzo często wś...
Kurzymi łapkami określa się zmarszczki mimiczne...
Wygląd ust jest często powodem kompleksów u kob...