Zobacz również

Zabiegi estetyczne w najlepszych placówkach

Zabiegi estetyczne w najlepszych placówkach

Zastanawiasz się, w której klinice medycyny estetycznej osiągniesz niezwykle estetyczny i naturalny efekt końcowy, a zarazem będziesz mieć pewność, że wykwalifikowani lekarze zadbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo? Szukaj placówek, które są odznaczone tytułem #StosujeLegalneProdukty — jest to akcja, która została zorganizowana przez Instytut Anti Aging. Celem wspomnianej akcji było wyróżnienie i swoiste docenienie gabinetów medycyny estetycznej, które stosują wyłącznie oryginalne, a co za tym idzie legalne produkty, np. kwas hiauloronowy najwyższej jakości.

Przyjmuję bezpiecznie
Również Dr Parda w swojej klinice w okolicach Warszawy zyskała wspomniany certyfikat, co oznacza, że we wszystkich zabiegach wykonywanych na terenie placówki wykorzystywane były i są produkty zarejestrowane do stosowania na rynku polskim. Zabiegi w gabinecie, który do pracy wykorzystuje legalne produkty są nadzwyczaj bezpiecznie — do minimum zminimalizowane jest ryzyko powstania powikłań, a także wystąpienia reakcji alergicznej.

Standard na najwyższym poziomie
W klinice medycyny estetycznej Dr Parda  zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy o bogatym doświadczeniu, którzy przyjmują swoich pacjentów w nowoczesnych, a zarazem sterylnych pomieszczeniach o niebanalnym wykończeniu. Zabiegi odbywają się z wykorzystaniem preparatów z legalnych źródeł oraz atestowanego sprzętu.

Na początku wizyty lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, następuje decyzja o przebiegu i efektach zabiegu, po czym jest on sprawnie przeprowadzany. Klinika Dr Pardy uczestniczy w programie „Przyjmuję Bezpiecznie”, co oznacza, że aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo pacjentów, którzy zdecydowali się na zabiegi z bogatej oferty, w której można znaleźć m.in. innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem laserów czy modernistyczną technologią plazmy, w gabinecie przestrzegane są wszelkie zasady sanitarno-epidemiologiczne. Co więcej, Dr Parda wprowadziła wideokonsultacje, na których wraz ze swoimi pacjentami może planować kompleksową terapię skóry.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (8)
Ilona
5/5
2021-02-23 12:50:34
Świetna akcja, zdecydowanie popieram.
Marta
5/5
2021-02-17 14:21:35
Wybierając klinikę medycyny estetycznej warto kierować się opiniami innych osób.
Ela
5/5
2021-01-18 10:18:13
Miałam kilka zabiegów medycyny estetycznej w jednej z najpopularniejszych klinik w Warszawie, dlatego zgadzam się, że powinno wybierać się najlepsze kliniki.
Izabela
5/5
2021-01-15 08:22:54
Serdecznie polecam klinikę Dr.Pardy.
Kasia
5/5
2021-01-13 09:53:20
Akcja ze stosowaniem legalnych produktów w medycynie estetycznej jest świetnym pomysłem.
Ada
5/5
2021-01-12 08:22:33
Zgadzam się z powyższą publikacją.
Halina
5/5
2021-01-08 14:16:53
Klinika Doktor Pardy to jedna z lepszych klinik w pobliżu Warszawy.
Wiola
5/5
2021-01-07 14:28:22
Warto wybrać polecaną i profesjonalną klinikę w celu wykonania zabiegu.

Wolumetria to zabieg modelowania owalu twarzy, w c...
Zastanawiasz się, w której klinice medycyny este...
Ginekologia estetyczna to dość młoda dziedzina ...
Szkliwo zębów pełni kluczową rolę w utrzymani...
Moda na gładkie ciało i troska o higienę to pow...
Zabiegi stomatologiczne mogą być nieodzowne dla ...