Zobacz również

Wypełniacze kontra zmarszczki

Wypełniacze kontra zmarszczki

Wypełniacze to tzw. preparaty wolumetryczne, które są niezwykle popularnym rozwiązaniem w przypadku likwidacji zmarszczek wokół ust, kurzych łapek, a także utraty jędrności skóry, np. policzków. Pojawienie się zmarszczek na twarzy związane jest z utratą kolagenu oraz elastyny, których produkcja wraz z wiekiem ulega redukcji.

 

Przywóć skórze zdrowy wygląd
Wypełniacze to nie tylko skuteczny sposób na zmarszczki, ale również na wymodelowanie konturów twarzy — dzięki nim odzyskasz swój młodzieńczy blask. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda wykorzystywane są wyłącznie wypełniacze najwyższej jakości, które dobierane są bezpośrednio do problemu, z którym zmaga się pacjent. Efekt zabiegu zależny jest przede wszystkim od wykorzystanego preparatu, podanej ilości w problematyczne miejsca, a także doświadczenie lekarza przeprowadzającego zabieg, który musi przewidzieć efekty jego pracy — nieraz lekarz musi wyperswadować pewne pomysły pacjentowi, jeżeli według niego będą się one prezentować nieestetycznie. Dla lekarza medycyny estetycznej najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjenta.

 

Może Cię zainteresują pozostałe porady połączone z Gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

  

Odnośniki stron internetowych Kliniki flebologii Klinika specjalizująca się medycyną estetyczną:Restylane — wypełniacze najwyższej jakości
Restylane to marka, która oferuje szeroką gamę wypełniaczy — jest ona chętnie wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie, w tym gabinecie Dr Parda. Wypełniacze Restylane oferują możliwość naturalnego odmłodzenia skóry oraz jej regeneracji. Produkty od firmy Restylane znane są jako najbezpieczniejsze produkty na rynku, które zostały przebadane pod każdym możliwym aspektem. Stosując wypełniacze Restylane będzie można skorygować wszelkie niedoskonałości, a nawet poprawić kontur twarzy. Wykorzystując w zabiegu wypełniacze wspomnianej marki, zachowane zostaną naturalne rysy twarzy, a skóra będzie wyglądać zdrowo i promiennie. Produkty Restylane dostosowane są do wieku każdego pacjenta — niezależnie od typu urody, wieku oraz płci.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (8)
Olka
5/5
2022-07-18 13:35:06
Zabieg wymodelował mi twarz, polecam.
Kamila
5/5
2022-07-18 13:34:06
Zainteresował mnie ten zabieg.
Renia
5/5
2021-02-17 14:27:09
Wypełniacze marki Restylane są świetnej jakości.
Jolanta
5/5
2021-01-18 10:24:11
Wypełniacze są doskonałym rozwiązaniem dla skór w dojrzałym wieku.
Sylwia
5/5
2021-01-15 08:29:07
Niestety w pewnym wieku skóra przestaje być jędrna i elastyczna.
Ada
5/5
2021-01-13 09:58:53
Wypełniacze marki Restylane są wysokiej jakości, zostały przebadane oraz są w pełni bezpieczne.
Dorota
5/5
2021-01-12 08:27:59
Pierwsze zmarszczki na twarzy to problem wielu kobiet.
Florentyna
5/5
2021-01-07 14:26:59
Bardzo interesuje mnie zabieg z wykorzystaniem wypełniacza.

Wygląd ust jest często powodem kompleksów u kob...
Urazy jamy ustnej, czy to spowodowane wypadkiem, z...
Softfil Precision to profesjonalna kaniula estetyc...
Kurzymi łapkami określa się zmarszczki mimiczne...
Dolina łez jest zmorą wielu osób, ponieważ zna...
Licówki to nic innego jak cienkie płytki, umiesz...