Zobacz również

Wakacje w domu - okazja dla lipotransferu

Wakacje w domu - okazja dla lipotransferu

Jeśli szukasz innowacyjnego zabiegu, który wymodeluje twoją sylwetkę, a do tego usunie z niej tłuszcz i jednocześnie zmniejszy oznaki starzenia, to lipotransfer będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. To nowoczesna metoda, która wykorzystuje tłuszcz pacjenta, w celu poprawienia wyglądu skóry. Warto wybrać się na zabieg jeszcze na wakacjach. Zwłaszcza wtedy, gdy marzysz o tym, by wyglądać dobrze w bikini podczas wyjazdu. Spraw swojej sylwetce prezent!

Co to jest lipotransfer?

Lipotransfer to innowacyjne wykorzystanie tłuszczu pacjenta w celu poprawienia jego sylwetki. Inaczej lipofilling to naturalny sposób na wymodelowanie ciała i pozbycie się oznak starzenia się skóry. Tłuszcz pozyskiwany od pacjenta jest jednocześnie wykorzystywany dalej i wstrzykiwany pod skórę. Stanowi on jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów, który zawiera do tego komórki macierzyste. A one wpływają z kolei na skórę, regenerując ją. Metoda ta dodatkowo pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej i jednocześnie poprawić wygląd skóry.

Przebieg zabiegu krok po kroku

Na początku wykonywane jest znieczulenie. Do tkanki, pod skórę wstrzykiwany jest płyn znieczulający. Specjalne urządzenie generujące drgania o wysokiej częstotliwości odseparowuje tkankę tłuszczową. Następnie, z pomocą specjalnych kaniul pobierana zostaje tkanka tłuszczowa, najczęściej tam, gdzie jest jej nadmiar. Może to być brzuch, uda albo biodra. Dalej pobrany materiał jest poddawany separacji zaawansowaną pod względem technologicznym specjalną metodą. Finalnie uzyskuje się gotowy koncentrat, zawierający wyłącznie te dobre komórki tłuszczowe oraz komórki macierzyste. W końcowym etapie zabiegu, pod skórę wstrzykuje się bezpośrednio uzyskany płyn na miejsce, które tego potrzebuje.

Znaczna poprawa kondycji skóry, ale nie tylko, czyli o efektach

Komórki, które zostały wstrzyknięte naturalnie łączą się z tymi, które już są pod skórą. Dzięki temu można zauważyć wspaniały efekt wypełnienia. Aktywują się procesy, które równocześnie naprawiają i regenerują tkanki. Zaraz po zabiegu widoczne są na skórze zmiany, w postaci wygładzenia, wypełnienia, odbudowy oraz odnowy skóry. Powiększenie ust, wymodelowanie sylwetki, powiększenie piersi i uniesienie pośladków, poprawa wiotkiej skóry na dłoniach, redukcja nierówności, zmarszczek, wypełnienie różnych ubytków czy w końcu pozbycie się różnego rodzaju blizn na skórze to wspaniałe efekty, jakie przynosi lipotransfer. Niestety, wraz z kolejnymi miesiącami mogą one nieco słabnąć, dlatego warto zdecydować się na więcej zabiegów, najlepiej 2-3 razy w tygodniu, co 6-12 miesięcy.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (0)

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego https:...
Ważne jest, aby dbać o odpowiednią higienę jam...
Ciąża to czas dużych zmian w życiu kobiety, za...
Afty jamy ustnej to bolesne owrzodzenia, które wy...
Lekarz flebolog podejmuje różne działania z zak...
Ginekologia estetyczna to dość młoda dziedzina ...