Zobacz również

Odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Codziennej pielęgnacji poddajesz skórę twarzy, jednakże czy pamiętasz, by przy okazji zaopiekować się skórą szyi i dekoltu? Skóra we wspomnianej strefie jest cienka i delikatna, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie nawilżenie, dzięki któremu zbyt szybko nie pojawią się na niej zmarszczki.

Warto wiedzieć, że wiek człowieka najbardziej widać właśnie po stanie skóry szyi i dekoltu. Wspomniane części ciała nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, wystarczy nauczyć się w odpowiedni sposób o nie dbać, aby utrzymać je w prawidłowej kondycji. Szyję i dekolt warto pielęgnować codziennie ze sporą wrażliwością, dzięki czemu tak szybko nie utracimy jędrności skóry oraz jej elastyczności — codzienne wmasowywanie kremu nawilżającego będzie swoistym masażem, dzięki czemu wzrośnie produkcja kolagenu.

„Śpiochy” na dekolcie, a medycyna estetyczna
Jeżeli skóra twarzy straciła na jędrności i widoczne są na niej dość pokaźne zmarszczki, nadszedł czas na odświeżenie. Jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który występuje pod nazwą RF INFINI, czyli termolifting mikroigłowy, pozwoli na przywrócenie skórze twarzy, a także całego ciała młodzieńczego wyglądu. Aparat do termoligtingu łączy w sobie trzy zabiegi, tj. mikronakłuwanie, fale radiowe oraz laser frakcyjny. Metoda RF INFINI często wykorzystywana jest do niwelowania oznak starzenia się, a także likwidowania zmarszczek, rozstępów, blizn oraz przebarwień, a nawet liftingu wiotkiej skóry. Wspomniany zabieg może również mieć działanie prewencyjne anti-age, która zapobiega powstawaniu zmarszczek na skutek zagęszczenia skóry i jej ujędrnienia. Rewitalizacja skóry szyi i dekoltu pozwoli Ci znowu poczuć się młodą i piękną!

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (7)
Celina
5/5
2021-02-17 14:30:49
Metoda RF INFINI sprawdziła się w moim przypadku, efekty są świetne.
Beata
5/5
2021-01-18 10:27:06
Krem nawilżający w pewnym wieku to niestety za mało.
Jolanta
5/5
2021-01-15 08:33:10
Serdecznie polecam termolifting mikroigłowy.
Gośka
5/5
2021-01-13 10:05:16
Zabieg odmłodzenia skóry szyi oraz dekoltu niweluje oznaki starzenia.
Tamara
5/5
2021-01-12 08:30:23
Zdarza się, że zapominam o pielęgnacji skóry dekoltu oraz szyi.
Weronika
5/5
2020-09-24 15:51:55
Polecam zabieg RF INFINI wykonywany w klinice dr Pardy.Efekty bardzo mnie zadowoliły. Nie spodziewałam się takiego efektu.
Joasia
5/5
2020-09-23 11:34:24
Termolifting mikroigłowy przyniósł efekt, którego się nie spodziewałam. Moja twarz jest pięknie naciągnięta i odmłodzona. Polecam.

Softfil Precision to profesjonalna kaniula estetyc...
Afty w jamie ustnej to bolesne owrzodzenia, które...
Lekarz flebolog podejmuje różne działania z zak...
Licówki to nic innego jak cienkie płytki, umiesz...
Widoczne na skórze pajączki, czyli rozszerzone n...
Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego https:...