Zobacz również

Odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Codziennej pielęgnacji poddajesz skórę twarzy, jednakże czy pamiętasz, by przy okazji zaopiekować się skórą szyi i dekoltu? Skóra we wspomnianej strefie jest cienka i delikatna, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie nawilżenie, dzięki któremu zbyt szybko nie pojawią się na niej zmarszczki.

Warto wiedzieć, że wiek człowieka najbardziej widać właśnie po stanie skóry szyi i dekoltu. Wspomniane części ciała nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, wystarczy nauczyć się w odpowiedni sposób o nie dbać, aby utrzymać je w prawidłowej kondycji. Szyję i dekolt warto pielęgnować codziennie ze sporą wrażliwością, dzięki czemu tak szybko nie utracimy jędrności skóry oraz jej elastyczności — codzienne wmasowywanie kremu nawilżającego będzie swoistym masażem, dzięki czemu wzrośnie produkcja kolagenu.

„Śpiochy” na dekolcie, a medycyna estetyczna
Jeżeli skóra twarzy straciła na jędrności i widoczne są na niej dość pokaźne zmarszczki, nadszedł czas na odświeżenie. Jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który występuje pod nazwą RF INFINI, czyli termolifting mikroigłowy, pozwoli na przywrócenie skórze twarzy, a także całego ciała młodzieńczego wyglądu. Aparat do termoligtingu łączy w sobie trzy zabiegi, tj. mikronakłuwanie, fale radiowe oraz laser frakcyjny. Metoda RF INFINI często wykorzystywana jest do niwelowania oznak starzenia się, a także likwidowania zmarszczek, rozstępów, blizn oraz przebarwień, a nawet liftingu wiotkiej skóry. Wspomniany zabieg może również mieć działanie prewencyjne anti-age, która zapobiega powstawaniu zmarszczek na skutek zagęszczenia skóry i jej ujędrnienia. Rewitalizacja skóry szyi i dekoltu pozwoli Ci znowu poczuć się młodą i piękną!

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (7)
Celina
5/5
2021-02-17 14:30:49
Metoda RF INFINI sprawdziła się w moim przypadku, efekty są świetne.
Beata
5/5
2021-01-18 10:27:06
Krem nawilżający w pewnym wieku to niestety za mało.
Jolanta
5/5
2021-01-15 08:33:10
Serdecznie polecam termolifting mikroigłowy.
Gośka
5/5
2021-01-13 10:05:16
Zabieg odmłodzenia skóry szyi oraz dekoltu niweluje oznaki starzenia.
Tamara
5/5
2021-01-12 08:30:23
Zdarza się, że zapominam o pielęgnacji skóry dekoltu oraz szyi.
Weronika
5/5
2020-09-24 15:51:55
Polecam zabieg RF INFINI wykonywany w klinice dr Pardy.Efekty bardzo mnie zadowoliły. Nie spodziewałam się takiego efektu.
Joasia
5/5
2020-09-23 11:34:24
Termolifting mikroigłowy przyniósł efekt, którego się nie spodziewałam. Moja twarz jest pięknie naciągnięta i odmłodzona. Polecam.

Dla większości kobiet pajączki pojawiające si...
Licówki to nic innego jak cienkie płytki, umiesz...
Softfil Precision to profesjonalna kaniula estetyc...
Widoczne na skórze pajączki, czyli rozszerzone n...
Na bóle nóg uskarżają się nie tylko osoby, kt...
Toksyna botulinowa, znana głównie pod nazwą "bo...