Zobacz również

Kaniula SOFTFIL® PRECISION do zabiegów estetycznych

Kaniula SOFTFIL® PRECISION do zabiegów estetycznych

Softfil Precision to profesjonalna kaniula estetyczna. Jest narzędziem niezbędnym w wielu zabiegach iniekcyjnych. Znajduje zastosowanie w zabiegach modelujących niedoskonałości, czy likwidujących zmarszczki. Kaniula została opracowana przy zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów.

Stworzona została w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jest w pełni sterylna i umożliwia przeprowadzanie zabiegów w sposób bezpieczny i precyzyjny.
Kaniula posiada skalę, pozwalającą w pełni kontrolować głębokość igły pod skórą i symetrię iniekcji. Jej gładka powierzchnia sprawia, że narzędzie łatwo i bardzo dokładnie przemieszcza się pod skórą nie powodując uszkodzeń. Dzięki dużej średnicy wewnętrznej można obniżyć ciśnienie wstrzykiwanego wypełniacza. Kropka na piaście umożliwia natomiast kontrolowanie bocznego położenia otworu przez który podawane są preparaty.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (4)
Jola
5/5
2020-10-16 11:38:00
Bardzo wygodny i pomocny w użyciu produkt, znany chyba każdemu specjaliście medycyny estetycznej.
~Monika
5/5
2020-07-20 08:19:36
Kaniuli używam od lat jest profesjonalnym urządzeniem, wykorzystywanym w różnych zabiegach. Narzędzie jest bezpieczne i w precyzyjny sposób implikuje preparat.
Hubert
5/5
2020-07-13 08:51:44
Dzięki skali na produkcie możemy w pełni kontrolować głębokość igły. Zabieg z wykorzystaniem kaniuli jest bezpieczny i precyzyjny.
~Michał
5/5
2020-07-09 15:35:42
Profesjonalna kaniula, wykorzystuje ją w codziennych zabiegach, serdecznie mogę polecić go kolegą i koleżanką po fachu.

Ciąża to czas dużych zmian w życiu kobiety, za...
Urazy jamy ustnej, czy to spowodowane wypadkiem, z...
Kriolipoliza to cieszący się ogromną popularno...
Toksyna botulinowa, znana głównie pod nazwą "bo...
Wypełniacze to tzw. preparaty wolumetryczne, któ...