Zobacz również

Jakie zabiegi warto wykonywać w jesieni?

Jakie zabiegi warto wykonywać w jesieni?

Jesień to pora roku podczas której możemy skupić się na profesjonalnej pielęgnacji skóry. W lecie nasza skóra była wystawiana na szkodliwe działanie promieni UV, dlatego wymaga odpowiedniego odżywienia i regeneracji. Jesień jest idealna do wykonywania zabiegów laserowych, po których należy unikać słońca.

Laser frakcyjny eCO2
Lato jest dla skóry trudnym okresem, ponieważ dochodzi do jej przesuszenia, a w jesieni oraz zimie gwałtownie zaczynamy ją natłuszczać, co przyczynia się do pojawienia wyprysków, przebarwień oraz zaskórników. Dlatego, warto w sezonie jesiennym zagwarantować skórze odpowiednie oczyszczenie zestawione z głębokim odżywieniem. Zabiegi laserowe, warto wykonywać w renomowanych klinikach medycyny estetycznej, jak między innymi klinice Dr Pardy w Piasecznie koło Warszawy 

 

Sprawdź inne informacje powiązane z Gabinet medycyny estetycznej Warszawa :

  

Objaśnienie stron internetowych Kliniki flebologii Klinika specjalizująca się medycyną estetyczną :


Jednym z najpopularniejszych zabiegów w sezonie jesiennym jest frakcyjne wygładzanie skóry laserem eCO2   - jest to wyjątkowe rozwiązanie dla niemal wszystkich problemów skórnych, ponieważ charakteryzuje się on szerokim spektrum działania. Wiązka laserowa delikatnie przedostaje się pod skórę, tworząc niewielkie uszkodzenia, pomiędzy którymi znajduje się skóra nieuszkodzona — w taki sposób rozpoczyna się proces gojenia, podczas którego dochodzi do całkowitej regeneracji skóry. Zwiększa się wzrost ilości kolagenu, który przyczynia się do wzrostu jędrności skóry. Nowy kolagen tworzy się od 3 do 6 miesięcy, dlatego przez ten okres skóra cały czas będzie prezentowała się coraz lepiej.

Laserowe usuwanie owłosienia
Jednym z zabiegów, którego sesję, warto rozpocząć w sezonie jesiennym, jest również laserowe usuwanie owłosienia poszczególnych części ciała. W gabinecie Dr Pardy wykorzystywana jest technologia LEONARDO, która chroni skórę przed poparzeniami. Zabiegi są niezwykle skuteczne, szybkie oraz całkowicie bezbolesne dla pacjenta. Technologia LEONARDO charakteryzuje się powszechnym zastosowaniem, ponieważ kolejną opcją z jej wykorzystaniem jest stymulacja kolagenu, który jak wspomniano wcześniej, zapobiega starzeniu się skóry i jest odpowiedzialny za jej młodzieńczy, elastyczny oraz jędrny wygląd — naturalnie wygładza zmarszczki. Laser LEONARDO wykorzystywany jest również w przypadku leczenia przebarwień oraz rumieni występujących na skórze.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (9)
Grażyna
5/5
2022-07-18 13:42:12
Warto stosować się do takich zaleceń, jeżeli chodzi o zabiegi laserowe.
Wiktoria
5/5
2022-07-18 13:41:22
Ja moje usuwanie włosków laserem też zaczęłam jesienią, ponieważ tak zaleciła mi pani doktor.
Barbara
5/5
2021-02-17 14:25:20
Niedawno miałam wykonywany zabieg usuwania owłosienia. Pani Doktor zaznaczyła, że taki zabieg powinno się wykonywać zimą lub jesienią.
Ania
5/5
2021-01-18 10:20:59
Wszystkie zabiegi z użyciem lasera powinno się wykonywać jesienią lub zimą.
Marysia
5/5
2021-01-15 08:27:41
Technologia LEONARDO w moim przypadku pozwoliła mi się cieszyć gładką skórą, jest to idealne przygotowanie przed sezonem letnim.
Klara
5/5
2021-01-13 09:56:57
Zabiegi z wykorzystaniem lasera warto wykonywać jesienią lub zimą.
Magda
5/5
2021-01-12 08:26:59
Wygładzanie skóry laserem poleciła mi moja przyjaciółka, skóra zyskuje niesamowitą jędrność.
Patrycja
5/5
2021-01-08 14:23:00
Laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne i bezbolesne.
Celina
5/5
2021-01-07 13:53:46
Jesień to odpowiednia pora roku na różne zabiegi upiększające.

Na bóle nóg uskarżają się nie tylko osoby, kt...
Jesień to pora roku podczas której możemy skupi...
Wypełniacze to tzw. preparaty wolumetryczne, któ...
Kurzymi łapkami określa się zmarszczki mimiczne...
Codziennej pielęgnacji poddajesz skórę twarzy, ...
Softfil Precision to profesjonalna kaniula estetyc...