Zobacz również

Idealny zabieg na Walentynki i nie tylko

Idealny zabieg na Walentynki i nie tylko

Zastanawiałaś się, jaki prezent sprawić sobie na Walentynki w tym roku? Zdecydowanym hitem wśród Pań jest modelowanie oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym  w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny, ponieważ naturalnie występuje w naszym organizmie - jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej elastyczności, a także jędrności skóry. Modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwala nie tylko na odwracaną poprawę kształtu ust, ale również na poprawienie asymetrii czy zwiększenie ich objętości.

Kwas hialuronowy
W gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda wykorzystywany jest wyłącznie najwyższej jakości kwas hialuronowy, które jest dostarczany z zaufanych źródeł. Kwas hialuronowy jest świetnym rozwiązaniem dla Pań, które nie chcą poprawiać swojego wyglądu z wykorzystaniem neurotoksyny. Kwas hialuronowy stopniowo będzie ulegał degradacji, a więc jeżeli nie będziemy wykonywać dodatkowych zabiegów, usta powrócą do swojego naturalnego kształtu po kilku miesiącach od zabiegu. Ważną zaletą wykorzystania kwasu hialuronowego jest brak jakichkolwiek skutków ubocznych, ponieważ jak już wspomnieliśmy, kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie. Zabieg modelowania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego świetnie nadaje się zarówno dla młodych kobiet, które chcą zyskać zmysłowe usta, jak również dla starszych Pań, które mają problem z zacierającymi się konturami ust.

Jak wygląda zabieg modelowania ust?
Modelowanie ust kwasem hialuronowym polega na znieczuleniu kremem znieczulającym miejsca, w którym będzie przeprowadzany zabieg. Czasami, gdy pacjentka ma wyjątkowo wrażliwą skórę, można podać znieczulenie stomatologiczne. Kwas hialuronowy aplikuje się przy wykorzystaniu cienkiej igły, a ilość podawanej substancji wynosi do 1 ml - oczywiści jest to ilość zależna, która może się różnić od rekomendacji lekarza, a także od pożądanego przez pacjentkę efektu. Po każdym zabiegu przeprowadzany jest delikatny masaż ust, dzięki któremu kwas hialuronowy rozchodzi się, nie tworząc grudek.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (3)
Hania
5/5
2021-02-23 12:44:01
Idealnym zabiegiem będzie każdy zabieg, który nas upiększy.
Weronika
5/5
2021-02-17 14:08:48
Polecam zabieg modelowania ust, każdej kobiecie która ma kompleksy dotyczące swoich ust.
Alicja
5/5
2021-02-16 10:24:53
Jeśli powiększanie ust, to tylko w sprawdzonej klinice. Ja z całego serca mogę polecić klinikę Doktor Pardy.

Webinary w dzisiejszych czasach uznawane są za na...
Widoczne na skórze pajączki, czyli rozszerzone n...
Blizny po trądziku występują bardzo często wś...
Ciąża to czas dużych zmian w życiu kobiety, za...
Codziennej pielęgnacji poddajesz skórę twarzy, ...
Softfil Precision to profesjonalna kaniula estetyc...