Ginekologia estetyczna - zabiegi

Ginekologia estetyczna - zabiegi

Ginekologia estetyczna to dość młoda dziedzina medycyny estetycznej, która oferuje korekcję oraz odmładzanie sfer intymnych. Ginekologia estetyczna zajmuje się problemami związanymi z wiotkimi wargami sromowymi, nietrzymaniem moczu, bólem w trakcie stosunku oraz brakiem satysfakcji z pożycia seksualnego, np. problemami z orgazmem.

Zabiegom z działu ginekologii estetycznej mogą poddawać się zarówno kobiety starsze, jak i kobiety młode, które zmagają się z dyskomfortem oraz kompleksami związanymi z okolicami intymnymi. Przed zabiegami oferowanymi przez klinike medycyny stetycznej, należy przeprowadzić badania pod okiem ginekologa, do których należy cytologia, badanie moczu, badanie krzepliwości krwi oraz morfologia. Zabiegi z ginekologii estetycznej muszą być wykonywane przez profesjonalistów, dlatego warto wybrać się do kliniki medycyny estetycznej Dr Pardy, gdzie zajmą się Tobą wykwalifikowani i doświadczeni lekarze.

Koniec ciągłego dyskomfortu
Dla niektórych kobiet nieprawidłowości w budowie warg sromowych są jedynie problemem natury estetycznej, jednakże w wielu przypadkach takie deformacje powodują dyskomfort w życiu codziennym, np. podczas uprawiania sportów — wywołują ból oraz przyczyniają się do powstawania podrażnień. Za duże wargi sromowe powodują ogromny dyskomfort w kontaktach seksualnych oraz mogą doprowadzać do częstych infekcji dróg rodnych.
Dla wszystkich Pań, które zmagają się z problemem nieprawidłowej budowy warg sromowych gabinet medycyny estetycznej Dr Pardy oferuje zabieg labioplastyka https://www.drparda.com.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/labioplastyka , który jest korekcją warg sromowych mniejszych i większych. Celem zabiegu jest nie tylko nadanie wargom odpowiedniego kształtu, ale również ich nawilżenie i nadanie im odpowiedniej objętości.
U Dr Pardy dostępne są również zabiegi związane z leczeniem nietrzymania moczu https://www.drparda.com.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/leczenie-nietrzymania-moczu , który często występuje u kobiet po menopauzie lub u kobiet po naturalnym porodzie — odpowiadają za niego osłabione mięśnie dna miednicy, które podtrzymują pęcherz w odpowiedniej dla niego pozycji. Leczenie i profilaktyka polega na pobraniu krwi, a następnie jej odwirowaniu i uzyskaniu specjalnego preparatu płytkowego, który jest wstrzykiwany przy pomocy cienkiej igły w okolice intymne po wcześniejszym nałożeniu na nie kremu znieczulającego. Terapia wzmacnia przednią ścianę pochwy, dzięki czemu dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu ustępują.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie pacjentów (8)
Beata
5/5
2021-02-23 12:52:43
Interesująca dziedzina medycyny estetycznej.
Wiktoria
5/5
2021-02-17 14:22:53
Wiele się dowiedziałam dzięki tej publikacji.
Izabela
5/5
2021-01-18 10:18:58
Bardzo interesująca publikacja.
Gabriela
5/5
2021-01-15 08:24:55
Ginekologia estetyczna to młoda dziedzina medycyny estetycznej, dlatego wiele kobiet nie wie o jej istnieniu.
Anna
5/5
2021-01-13 09:54:45
Problem nietrzymania moczu dotyczy wielu kobiet w okresie menopauzy.
Weronika
5/5
2021-01-12 08:24:45
Jestem zadowolona z efektów labioplastyki.
Nina
5/5
2021-01-08 14:18:24
Medycyna estetyczna ciągle mnie zaskakuje, a o takim rodzaju ginekologii nigdy nie słyszałam.
Sara
5/5
2021-01-07 14:30:53
Nie wiedziałam, że istnieje taka dziedzina w medycynie estetycznej.

Coraz częstszym problemem w naszym społeczeństw...
Webinary w dzisiejszych czasach uznawane są za na...
Ginekologia estetyczna to dość młoda dziedzina ...
Na bóle nóg uskarżają się nie tylko osoby, kt...
W medycynie estetyczniej można zauważyć spektak...
Wypełniacze to tzw. preparaty wolumetryczne, któ...